Najlepsze wpisy na blogu

Witam Cię w mojej Bajce!

To znaczy na blogu mającym na celu rozświetlić blaski życia i macierzyństwa. Wystarczy, że cienie mamy pod oczami, prawda? Zastanawiasz się czy tutaj pasujesz? Sprawdźmy to! W 3 krokach!
Krok 1
Zostawiam Ci teraz do przeczytania: do kawy, do poduszki lub do przeczekania kolejki trzy teksty. Są to moje ulubione teksty. Te same, które były także dotychczas najchętniej czytane na blogu. Jeśli Tobie też się spodobają, jest spora szansa, że będziemy nadawać na tych samych falach… 🙂
Nie mogę się doczekać…, Córeczko
Siedem lat temu… skłamałam. Przed ołtarzem
Gdy gasną światła dziecięcego pokoju


Krok 2
Wiesz, mam tylko jedno dziecko w domu i do tego od niespełna ledwo ponad roku! Nie znam się jeszcze za dobrze na odpieluchowywaniu i dopieraniu plam z pomidorowej. Nie będę zatem o tym pisać. Nie podpowiem Ci wiele na temat biegania i kuchni fit.
Za to chętnie pokażę Ci, jak celebruję życie – jako matka, żona i kochanka wszelkich „tu i teraz” – jestem od tego ekspertem! Pokażę Ci to wszystko za pomocą trzech prostych haseł, wokół których buduję moją Tabaykową filozofię życia:

#żyj-to-za-mało-celebruj

Mamo, teraz!
O czym marzysz…?
Mamooo…!, czyli 5 dowodów na to, że nigdy Cię nie opuszczę
Pierwszy taki roczek, pierwszy taki kinderbal!


Krok 3
Skąd ten cały optymizm? – pytasz. Kolejna matka-wariatka, która postanowiła wykrzyczeć światu swoje “hip hip hurra do przodu!”… Otóż mój optymizm z „być”, a nie „mieć” i absolutny minimalizm marudzenia wziął się… z wielu, wielu łez.
Najlepiej – przeczytaj!
Opowiem Ci moją historię: w tym wpisie
A potem? Potem przejechał czołg
A w końcu, cytując mój ulubiony cytat Konrada Kruczkowskiego z „Halo Tato”:

W Stanach Zjednoczonych pytają: „Jak się masz?”. Nie wypada odpowiedzieć, że źle. Na Podkarpaciu mają swoją odpowiedź, mówią: „Jest bajka”. (…) – To dlatego, że w bajkach zawsze ktoś płacze. Żeby było dobrze, najpierw musi być trudno.

Zapraszam Cię serdecznie!
Anna Ługowska-Tabaj
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.